Posúvame limity od roku 2007

O nás

 

 

  Spoločnosť KomAgrartechnik s.r.o. bola založená v roku 2000 najskôr pod názvom VEKTOR Slovakia s.r.o., a od roku 2004 je premenovaná a pôsobí na slovenskom trhu pod názvom KomAgrartechnik s.r.o., so sídlom v Marcelovej.

 

 

Spoločnosť vznikla za účelom predaja poľnohospodárskych strojov. Postupným vybudovaním však okrem predaja strojov zabezpečujeme aj servis a dodávku náhradných dielov, taktiež vykonávame služby poľnohospodárskymi strojmi, v rámci podpory predaja formou klasických zmlúv o vykonaní práce, formou predvádzacích akcií so strojmi, alebo formou zmluvy o vyskúšaní.


 

 
Naša spoločnosť je autorizovaným kontrolným pracoviskom Technického a skúšobného ústavu pôdohospodárskeho v Rovinke, pre meranie plošnej nerovnomernosti postrekovačov (Stanica technickej kontroly), na čo sme technicky vybavení potrebnými zariadeniami.
 

Pokiaľ máte o túto službu záujem, kliknite sem:    SPRAYER CONTROL 

 

 

 

Vychádzajúc z finančnej situácie v poľnohospodárstve na Slovensku, sa vo väčšine prípadoch nákup strojov realizuje za pomoci niektorej z finančných inštitúcií. V záujme úspechu predaja, je nevyhnutné vypracovanie  vhodného financovania „šitého na mieru“. V spolupráci s nasledovnými leasingovými spoločnosťami Vám vieme ponúknuť výhodné podmienky financovania:

 

  • S Slovensko spol. s r.o.
  • IKB Leasing SR s.r.o.

 

 

 

Našim prvoradým cieľom je, aby sa Vaše podnikanie neustále rozvíjalo a napredovalo, aby sme sa spoločne vedeli podeliť o úspechy. Z tohto dôvodu robíme všetko pre to, aby sme našim zákazníkom poskytli komplexné služby v oblasti predaja a poradenstva.

 

 

 

 

 

Pozrite si ponuku strojov

 

Máte záujem o cenovú ponuku?

Meno / Firma: *
IČO:
Kraj: *
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Názov stroja:
Podnikanie:
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia