Posúvame limity od roku 2007
Predaj poľnohospodárskej techniky
Predaj poľnohospodárskej techniky
Pozrite si stroje, ktoré ponúkame.
ACROS 595 Plus
ACROS 595 Plus
Spoľahlivý aj v náročných pracovných podmienkach!
RSM 1403
RSM 1403
Univerzálny a rýchly!
TORUM 765
TORUM 765
Je jedným s najväčšou účinnosťou na svete!

KomAgrartechnik

Predaj poľnohospodárskej techniky

 

 

 

 

S veľkým potešením vás vítame na našej webovej stránke, zameranej na poľnohospodársku techniku.

 

 

 

Našim poslaním je pomáhať vášmu úspešnému podnikaniu a preto sa v čo najväčšej miere snažíme vyhovieť Vašim potrebám pri nákupe poľnohospodárskej techniky a poskytovaní rôznych služieb.

 

Pomocou tejto webovej stránky by sme chceli uľahčiť Váš každodenný život a urýchliť tok informácií. Kedykoľvek si môžete prezrieť našu aktuálnu ponuku, vyžiadať  pre Vás dôležité a potrebné informácie o našich produktoch a službách, prospekty, technické dáta, a v rámci uceleného obrazu niekoľko krátkych filmov, či videí o daných produktoch priamo pri práci. 

 

Vyplnením formulára na našej stránke máte možnosť vyžiadať si cenovú ponuku, informovať sa o možnostiach financovania, o skladových zásobách. Taktiež nám môžete písomne konštruovať otázky o Vašich technických problémoch, ktoré sa Vám pomocou našich odborníkov pokúsime zodpovedať.

 

Budeme radi, ak nám napíšete Vaše podnety a názory na to, čo by Vám ešte viac pomohlo vo Vašej práci, a čím by sme mohli skvalitniť naše služby. Úprimne veríme, že postupným budovaním našich vzájomných vzťahov aj pomocou tejto stránky napomôže k upevneniu a zlepšeniu našej spolupráce, a otvorí v nich nové nekonečné možnosti.

 

Prečítajte si viac o našej spoločnosti

 

 


 

 

 

  Tento rok sme si pre Vás začiatkom februára pripravili premiéru obilného kombajnu NOVA. Znova nás mnohí z Vás poctili svojou návštevou, čomu sa veľmi tešíme a za čo Vám ďakujeme. Prinášame Vám krátke video. 

 


 

Dňa 31.03.2017 sme v sídle našej spoločnosti zorganizovali pre našich zákazníkov veľkolepý Deň otvorených dverí. Počas celého dňa nás sprevádzalo krásne slnečné počasie, dobrá nálada a bohatý sprievodný program. Svojou návštevou nás poctilo vyše 120 návštevníkov, ktorí si mali možnosť prezrieť vystavené poľnohospodárske stroje predovšetkým značky ROSTSELMASH a vypočuť cenné prednášky od odborníkov. Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a tí z Vás, ktorí prísť nemohli si môžu pozrieť aspoň zostrih krátkeho videa.

 

 

 

 

Agrokomplex je pre nás už tradíciou. A tak, ako po minulé roky, aj tento rok sme sa v dňoch 18.-21.8.2016 zúčastnili na 43. ročníku medzinárodnej poľnohospodárskej výstavy v Nitre.

 

Napriek tomu, že sme sa tejto veľkolepej výstavy zúčastnili už niekoľkokrát, tohtoročná výstava bola pre nás výnimočná a špeciálna.

 

Náš obilný kombajn TORUM 760 získal ocenenie ZLATÝ KOSÁK, ako najinovatívnejší stroj roku 2016.

 

Každoročne nám veľmi záleží, aby sme Vám, našim zákazníkom, ponúkli niečo nové, jedinečné a čo najkompletnejšie služby aj v oblasti poradenstva. Veríme, že sa nám to podarilo.

Tým z Vás, ktorí ste osobne navštívili našu expozíciu, patrí naše poďakovanie a veríme, že sa stretneme opäť o rok! 

 

 
 
 

 

Ak si prajete byť informovaný o novinkách a predvádzacích akciách, prihláste sa do nášho zoznamu.

 

PRIHLÁSIŤ SA

 

 

 

ID DAVID predrezávač do vinohradu

  • Hydraulické vyklopenie do pracovnej polohy
  • Elektronické ovládanie z kabíny traktora
  • 5 párov rezacích diskov – základná výbava
  • Adaptovateľný s traktormi nad 40 PS
  • Počet rezacích diskov: 3 – 9 ks

 

Prečítajte si prospekt

 

 


 

 

 

Sme vybavení na meranie plošnej nerovnomernosti postrekovačov

Naša spoločnosť je autorizovaným kontrolným pracoviskom Technického a skúšobného ústavu pôdohospodárskeho v Rovinke, pre meranie plošnej nerovnomernosti postrekovačov (Stanica technickej kontroly), na čo sme technicky vybavení potrebnými zariadeniami. Pokiaľ máte o túto službu záujem, kliknite na tento odkaz:  “SPRAYER CONTROL” , kde sa Vám po jeho odkliknutí zobrazí tabuľka pre vyplnenie údajov, ktorú po jej odoslaní obdržíme, a budeme Vás kontaktovať!

 

 

Vyplňte tento formulár

Zastupujeme tieto značky

Welger
Versatile
Akpil
Rostselmash
Kubota
Metal Fach
Sola
Regent
Razol
Rauch
Pronar
LELY
Kockerling
Irtec
Hardi
Grimme
Farmtrac
Einbock

Máte záujem o cenovú ponuku?

Meno / Firma: *
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Názov stroja:
Podnikanie:
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia