Posúvame limity od roku 2007

Videogaléria

AGROKOMPLEX 2018

Keď leto, tak Agrokomplex! Samozrejme, ani v tomto roku sme na ňom nemohli chýbať. Veľmi sa tešíme Vášmu záujmu o naše stroje a ďakujeme všetkým za návštevu. Pozrite si krátku video prezentáciu našej expozície, ktorú sme si pre Vás pripravili. 

 

 

 

 

 

 


 

 

PREMIÉRA OBILNÉHO KOMBAJNU NOVA 2018

Tento rok sme si pre Vás začiatkom februára pripravili premiéru kompaktného a viacúčelového obilného kombajnu NOVA, ktorý je ideálnou kombináciou výkonu, rozumnej ceny a nízkych prevádzkových nákladov. Poskytuje riešenie pre menšie poľnohospodárske družstvá a pre farmárov. Moderný dizajn a racionálna konfigurácia komponentov kombajnu poskytujú požadovaný výkon a overenú rovnováhu pomeru kvality a ceny. Znova nás mnohí z Vás poctili svojou návštevou, čomu sa veľmi tešíme a za čo Vám ďakujeme. Prinášame Vám krátke video z tohto skvelého dňa. 

 

 

 


 

 

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 2017

Dňa 31.03.2017 sme v sídle našej spoločnosti zorganizovali pre našich zákazníkov veľkolepý Deň otvorených dverí. Počas celého dňa nás sprevádzalo krásne slnečné počasie, dobrá nálada a bohatý sprievodný program. Svojou návštevou nás poctilo vyše 120 návštevníkov, ktorí si mali možnosť prezrieť vystavené poľnohospodárske stroje predovšetkým značky ROSTSELMASH a vypočuť cenné prednášky od odborníkov. Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a tí z Vás, ktorí prísť nemohli si môžu pozrieť aspoň zostrih krátkeho videa.

 

 

 

 

 

Máte záujem o cenovú ponuku?

Meno / Firma: *
IČO:
Kraj: *
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Názov stroja:
Podnikanie:
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia