Posúvame limity od roku 2007
Vytlačiť

BERKUT

Máte záujem o cenovú ponuku? Kontaktujte nás

 

 

 

 

 

 

POLONESENÁ DISKOVÁ KOSA BERKUT

 

Vysokovýkonný diskový žací stroj BERKUT 3200 s kondicionérom efektívne pracuje v oblastiach s výnosom aj nad 2,5 t/ha. Pri rýchlosti 15 km/h dokonale kosí plodiny aj v poľahnutom stave, súčasne s miaganím a ukladaním do riadkov. Kosačka bez kondicionéra môže byť použitá na kosenie trávy a uloženia do riadkov. BERKUT 3200 má zásadný význam pri zachovaní vysokej kvality krmív. Starostlivé rozdrvenie listových častí je dosiahnuté vďaka dvom gumeným valcom so vzorkou tvaru rybích kostí, ktoré sa k sebe dajú približovať alebo vzďalovať (minimálne 4 mm).

Spoľahlivý chod žacej lišty zaisťuje stabilnú prevádzku kosačky s výkonom 4,5 ha/h. A to nie je všetko! Voliteľným príslušenstvom sú disky s tromi nožmi, ktoré ešte zvyšujú účinnosť stroja až o 30%, čím sa znižuje spotreba paliva. Otáčky rotora až do 3 000 otáčok za minútu vytvárajú čistý rez a skrátia dobu konzervácie krmiva.


BERKUT UNO 3200 je vybavený aktívnym zhrňovačom riadkov, na vytvorenie riadkov šírky 1,3m. 

 

 

PROFESIONÁLNA POLONESENÁ DISKOVÁ KOSA BERKUT

 

 

 

1. Kvalitné seno s minimálnou spotrebou energie
Špeciálne navrhnuté zaoblené čepele efektívne zabezpečujú posun pokoseného materiálu  valcom kondicionéra. Takto je možné urýchliť zasychanie pokosenej hmoty, a vyrobiť tak vysoko kvalitné seno pri nízkych energetických nákladoch.

 

 

2. Vysoká udržateľnosť
Dva valce kondicionéra sú vyrobené z  gumených segmentov, ktoré majú vzorku rybej kosti. Valce sa najviac opotrebovávajú zvyčajne v oblasti pod najväčším zaťažením, tj. na strednej časti valcov. Je možné vymeniť opotrebené segmenty za nové, alebo variabilne ich vymeniť medzi sebou za bočné.

 

 

3. Manévrovateľnosť
Výkyvný prevod kĺbového hriadeľa znižuje polomer otáčania, čím zaisťuje stroju perfektnú manévrovateľnosť, umožňuje otáčanie bez zastavenia kĺbového hriadeľa. Výrazne sa znižujú straty pasívnym časom a samozrejme sa zvyšuje účinnosť práce.

 

 

 

4. Životnosť
Kondicionér je poháňaný štyrmi XPA remeňmi, ktoré zaisťujú hladkú, bezproblémovú prevádzku. Plne uzavretý a mazaný prevod remeňov má dlhšiu životnosť, ako akékoľvek otvorené systémy náhonu.

 

 

5. Nastaviteľné drvenie
Stupeň intenzity narúšania sa upravuje nastavením minimálnej vzdialenosti medzi horným a spodným valcom kondicionéra (min. 4 mm) a zodpovedajúcim tlakom pružiny.

 

 

6. Aktívny riadkovač
Kosačka BERKUT UNO (bez kondicionéra) je vybavená aktívnymi riadkovacími kotúčmi pre vyhotovenie riadkov s minimálnou šírkou 1,3 m.


 

 

 

TECHNICKÝ POPIS BERKUT

 

 

3 200

Typ polonesený
Plošná výkonnosť (ha/hod) do 4,5
Pracovný záber (m) do 3,2
Pracovná rýchlosť traktora (km/h) do 15
Siate trávne porasty 8
Otáčky VH traktora (ot/min) 1 000
Otáčky disku (ot/min) 3 000
Minimálny výkon traktora (kW/PS) 55/75
Výška strniska (cm) 4 - 10
Hmotnosť (kg) do 1 500

 

 

 

   Späť  

Máte záujem o cenovú ponuku?

Meno / Firma: *
IČO:
Kraj: *
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Názov stroja:
Podnikanie:
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia