Posúvame limity od roku 2007
Vytlačiť

STERH

Máte záujem o cenovú ponuku? Kontaktujte nás

 

 

 

 

 

 

ŤAHANÁ REZAČKA NA ZBER KRMÍV STERH

 

Ťahaná rezačka STERH 2000 má viacero využití v rôznych kultúrach: rezanie kukurice vo fáze voskovej, ale aj plnej zrelosti zrna, rezanie cirku, slnečnice a iných vysokostebelnatých kultúr, rezanie trávy, či už priame, alebo zber z riadkov s ďalším sekaním hmoty a nakladanie na prepravné vozidlo alebo príves. Výkonnosť stroja dosahuje až 38 t/hod. Nože vyrobené zo špeciálnej legovanej ocele zabezpečia čistý a jednotný rez a vysokú kvalitu krmovín. Vďaka hydraulickému ovládaniu vyfukovacieho komína, možno proces usmerňovania toku hmoty ovládať z kabíny traktora, čo výrazne uľahčuje prácu obsluhy stroja. Voliteľným príslušenstvom je predĺženie komína pre vyprázdňovanie na dopravné prostriedky s výškou bočníc až 4 m.


STERH 2000 je stavaný na otáčky vývodového hriadeľa traktora 540 ot/min.

 

 

PROFESIONÁLNA PRÍVESNÁ REZAČKA NA ZBER KRMÍV STERH

 

 

 

1. Prevádzková spoľahlivosť
Samoostrenie nožov a výnimočná trvanlivosť. Nože používané pri vysokých otáčkach, odolné proti opotrebeniu sú vyhotovené z kalenej legovanej ocele, ktoré zabezpečia kvalitný rez aj v tých najťažších podmienkach a budú slúžiť pre viac ako jednu sezónu.

 

 

2. Viacero spôsobov vyprázdňovania
Hmota môže byť vyfukovaná silážnym komínom dvomi smermi. Na bok - na vozidlo idúce v tesnej blízkosti, alebo dozadu - na príves. Vďaka tejto variabilite, sa dá zvoliť smer vyfukovania v závislosti od strojov, ktoré sú k dispozícii.

 

 

3. Multifunkčnosť
Špeciálny tvar nožov rotora umožňuje použitie stroja pre zber plodín vhodných na výrobu siláže, ako aj na prípravu senáže pre hovädzí dobytok. Trávu vieme zbierať z už nakosených riadkov, ktorú následne stroj poreže a naloží na 
prepravné vozidlo.

 


 

 

4. Maximálna efektivita
Rýchlosť drviča dosahuje 1000 ot/min. Spoľahlivá prevodovka v kombinácii s vysokou prevádzkovou rýchlosťou umožňuje dosiahnuť výkon až 38 t/hod.

 

 

5. Jednoduchá údržba 
Údržba stroja STERH 2000 je veľmi jednoduchá, nevyžaduje žiadne špeciálne nástroje vďaka priamej možnosti prístupu k mazacím bodom a tiež nožom pri ich výmene.

 

 

6. Pohodlné ovládanie
Hydraulické ovládanie vyfukovacieho komína je z kabíny, tým je výrazne uľahčená práca obsluhy.       

 

 

 

 

TECHNICKÝ POPIS STERH

 

 

2 000

Typ polonesený
Výkonnosť (t/hod) do 38
Pracovný záber (m) 2,0
Pracovná rýchlosť traktora (km/h) do 7,2
Smer vyprázdňovania zadný, alebo smerom naľavo
Výška vyprázdňovania (m) 3,5
Výška strniska (cm) 6 - 15
Otáčky VH traktora (ot/min) 540
Otáčky drviča (ot/min) 1 000
Hmotnosť (kg) do 1 250

 

 

 

 

   Späť  

Máte záujem o cenovú ponuku?

Meno / Firma: *
IČO:
Kraj: *
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Názov stroja:
Podnikanie:
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia