Posúvame limity od roku 2007

AGROKOMPLEX 2017

44. ročník medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy

 

17.-20.8.2017 NITRA

 

 

Vážení obchodní partneri a priatelia techniky,

 

ďakujeme, že ste zavítali na našu stránku s cieľom dozvedieť sa viac o vystavovaných strojoch na výstavisku Agrokomplex v Nitre! 

 

Aj tento rok máme pre Vás pripravenú pestrú ponuku rôznej poľnohospodárskej techniky, predovšetkým cenovo prijateľnej značky ROSTSELMASH. Rozhodne nebudú chýbať obilné kombajny RSM 161 so slnečnicovým adaptérom Falcon 1275, ACROS 595 Plus so žacím stolom Powerstream 700 a VECTOR 425 s Powerstream 500. Možno sa pýtate, prečo si vybrať práve kombajny od ROSTSELMASH? Odpovede na svoje otázky nájdete v odbornom časopise pre poľnohospodársku techniku Moderná mechanizácia, ktorý si môžete prečítať aj TU! V článku sme taktiež porovnali najpopulárnejšie modely, čo sa týka ceny a funkčnosti kombajnov. Príďte sa sami presvedčiť, radi Vás privítame v našom stánku v pavilóne M4! 

 

Okrem spomínaných kombajnov si budete môcť naživo obhliadnuť aj silážnu rezačku RSM 1403 s adaptérom Kemper 445, ťahanú rezačku na zber krmív STERH, adaptér na zber kukurice ARGUS 670, ťahaný postrekovač TS 3200, lis na hranaté balíky TUKAN Luxe, alebo aj nesenú diskovú kosačku STRIGE. Preto neváhajte a príďte nás navštíviť do Nitry na Agrokomplex, nájdete nás v pavilóne M4!

 


 

Tešíme sa na stretnutie s Vami!S úctou,

 

Ing. Zoltán Lampert

KomAgrartechnik, s.r.o.

 

 

 

 

Máte záujem o cenovú ponuku?

Meno / Firma: *
IČO:
Kraj: *
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Názov stroja:
Podnikanie:
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia